ZARABIANIE NA GRACH...

Mając swoją stronę www lub bloga możesz zarobić na promowaniu GIER PRZEGLĄDARKOWYCH w różnego rodzaju programach partnerskich. Pieniądze dostajesz gdy ktoś zarejestruje się w grze z twojego (ref)linka. Stawki zależą od gry i wahają się od 1zł. do nawet 7zł. Co ważne osoba która zarejestruje się w grze nie musi za nic płacić a Ty i tak dostajesz pieniądze więc jak się domyślasz zarobki mogą być całkiem wysokie. Wszystko zależy od twojej pomysłowości i ilości gości odwiedzających twoją stronę. Jeśli chodzi o ten rodzaj zarobków polecam stronę: Admitad.com Stawki są przyzwoite, rejestracje naliczają bez problemów no i pieniążki po uzbieraniu min. 10 euro wypłacają dość szybko. Co ważne bardzo dobrą obsługę techniczną.

Drugim sposobem dobrego zarobku związanego z grami jest program partnerski alawar.pl Sprawa dość prosta bo mają wspaniale zrobione materiały promocyjne. Wszystko wygląda tak: rejestracja alawar.pl-rejestracja, wklejasz kod HTML na stronę i masz gotowy katalog z grami. Czekasz aż zaczniesz zarabiać :) Program warty przetestowania przynajmniej przez miesiąc :) Na początku myślałem, że nic na tym nie zarobię ale po jakiś 3 tygodniach były już jakieś pieniążki a teraz to już idzie pełną parą :)

Nowym PROGRAMEM PARTNERSKIM związanym z GRAMI MMO jaki polecam jest PortMMO. Chyba najlepsze stawki na Polskim rynku zapewniają im miejsce pierwsze w moim rankingu! Dodatkowymi zaletami są :
-duża liczba kreacji reklamowych,
-dobry kontakt,
-wypłaty zawsze na czas !!!
Aby zacząć zarabiać na grach zarejestruj się wypełniając poniższy formularz :


Informacje personalne

Dodatkowe informacje


Jestem w trakcie testowania kilku PP i jak coś się wyklaruje zapewniam, że opisze to na blogu :)

3 komentarze:

  1. Dzięki nie wiedziałem o tym że jak polecam gry przeglądarkowe to mogę zarobić

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetny blog. Zapraszam do Siebie https://gramywmmo.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  3. Polecam również stronę bananki.pl tam również polecacie stronę znajomym i zarabiacie https://www.bananki.pl/zdobywaj-bananki/polecaj/ całość polega na graniu w ulubione gry :D

    OdpowiedzUsuń